Year | Name |
---|---|
2019 | John Stomper |
Dave Eisner | |
Maureen McBeth | |
2018 | Stephen Ferrara |
Terry Jimenez | |
Allison Lausas | |
Matthew Ward | |
2017 | John L. Shigley |
Robert E. Stoettner | |
2016 | Ian T. Nelson |
Seema Pajula | |
Jeremy Smeltser | |
2015 | Jeffrey A. Eckmann |
Julie Figueras | |
Robert A. Peterson | |
Joseph L. Wisniewski | |
2014 | John Hepp |
John H. Kemnitz | |
William M. LeRoy | |
Marc L. Werner | |
Elizabeth J. Young | |
2013 | Kevin W. Cleary |
Melvin L. Flowers | |
Joseph M. Steger | |
John F. Wonak | |
2012 | Patrick J. Burke |
Erica O'Malley | |
Matthew A. Sapp | |
Richard A. Thompson | |
2011 | Michael R. Brown |
Joseph A. DeSplinter | |
Adam S. Regelbrugge | |
2010 | Stephen T. Hajdukovic |
Christine M. Cole | |
Russell P. Smyth | |
David J. Templin | |
2009 | Greg Bergmann |
Lance Smith | |
Ralph Wiechert | |
2008 | Ronald D. Kropp |
Jeffrey N. Markert | |
Jay Oprins | |
2007 | Dean Stieber |
Sally Webber | |
Steve Young | |
2006 | Michael R. Brown |
Joseph A. DeSplinter | |
Adam S. Regelbrugge | |
2005 | Howard Blumstein |
Gary L. Burge | |
Michael D. Giese | |
2004 | Donald M. Coglianese |
Monica Sabo | |
2003 | Ernest Iannotta |
Michael G. Strachan | |
2002 | Ronald A. Ballschmiede |
John R. Owings | |
2001 | Craig Funkhouser |
James A. Hendricks | |
Michael S. Joseph | |
2000 | Robert T. Singleton, Jr. |
William E. Tayler | |
1999 | Michael A. Cullen |
David L. Holman | |
1998 | David J. Fatina |
Gary Lee Longman | |
1997 | Kenneth B. Louderback |
James R. White | |
1996 | Robert Der |
Laurence P. Wagener | |
1995 | Thomas G. Merritt |
1994 | Patrick (Rick) Disney |
Robert C. Johnson | |
1993 | Herb Eldean |
Roger R. Nelson | |
1992 | Dean T. DuCray |
Sharon M. Peterson | |
1991 | Ronald L. Merriman |
Charles L. Wallace | |
1990 | Kenneth W. Banet |
William Cernugel | |
1989 | Peter Jokiel |
Mural (Joe) J. Josephson | |
1988 | Gaylen N. Larson |
1987 | Eileen P. Scudder |
1986 | Gerald J. Kuhn |
1985 | Lloyd A. Byerhof |
1984 | Dennis R. Mogenson |